MEIE MISSIOON

Me teame, et lapse elu esimesed 36 kuud on väga eriline aeg. Need kuud on tulvil hetki, mis iial ei kordu. Just sellepärast tegutseme meie päevast päeva kirglikult ja asjatundlikult selle nimel, et toetada teid, värsked lapsevanemad – et teie saaksite kõiki neid hetki rahuliku südamega nautida.
1958. aastast peale on Chicco pere jaganud teiega oma väärtusi, mis on aidanud kasvada nii meil endil kui ka mitme põlvkonna emadel, isadel ja beebidel üle kogu maailma.

USALDUSVÄÄRSUS

Chicco aitab emasid, isasid ja lapsi, sest me suhtume oma töösse väga tõsiselt. Meie tooted on turvalised ja usaldusväärsed, sest kõik need töötatakse välja ülitäpselt, viimse kui detailini. Kõik meie tooted vastavad rangetele rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele.

ASJATUNDLIKKUS

Kuna soovime pakkuda lapsevanematele meelerahu, töötame kõik lahendused välja nii, et need vastaksid täpselt laste ja nende vanemate vajadustele. Selles töös toetume oma laialdastele teadmistele ja kogemustele laste maailmast. Meie uurimiskeskus Baby Research Center teeb pidevalt koostööd meedikute ja teadlastega, suhtleb lapsevanematega ja jälgib lapsi, et nende vajadusi avastada ja paremini mõista.

TÄNAPÄEVASUS

Me hoolitseme iga lapse, ema ja isa eest ka sellega, et pöörame palju tähelepanu arengutele ja muutustele. Püüame alati elu edenemisega kaasas käia ning töötame välja ajakohaseid tooteid, mis vastavad tänapäeva perekondade vajadustele.

EMOTSIONAALNE INTELLIGENTSUS

Me oskame iseäranis hästi laste ja nende vanematega koostööd teha, nende vajadusi mõista ja arvestada. Otsime kirglikult lahendusi, mis toimiksid hästi ning sobiksid peredele kõige paremini.

UUENDUSEDJA TULEVIK

Me toetume tugevatele traditsioonidele, aga keskendume ikka ja alati tulevikule. Uurime ja töötame välja kõige edumeelsemaid tehnilisi lahendusi, et vastata laste ja nende vanemate muutuvatele vajadustele. Me usume, et iga toode peab väljendama kirge, millega ta loodi. Just seepärast räägime ja töötame alati lihtsalt ja selgelt. Me tegutseme läbipaistvalt, sest soovime, et iga toote taga peituvat lugu oleks võimalik otsekohe mõista. Me teame, et lapsevanem olla on keeruline, aga see on ka loomulik ja suurepärane. Nii et me kõnnime seda teed koos teiega, kohe esimesest päevast peale – kogu usaldusväärsusega, mida läheb vaja beebi eest hoolitsemisel, aga samal ajal rõõmsalt, muretult, positiivselt, nagu laste maailma sobibki.

Meie missioon